Giv dit barn en stilfuld og sjov køreoplevelse med denne søde Fiat 500 elbil i flot pink! Inspireret af den ikoniske Fiat 500 kombinerer denne model klassisk design med moderne funktioner – perfekt til små bilentusiaster.
Bilen er designet med fokus på både sikkerhed og komfort, så dit barn kan nyde køreturen i trygge omgivelser. Med realistiske detaljer, lys og musik bliver legen endnu mere levende, og den medfølgende fjernbetjening gør det muligt for forældre at tage kontrollen, hvis det er nødvendigt.
| Batteri | 12V/4-5AH |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 2x 12V/390 |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og musik |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 97.5x54x32cm |
| Nettovægt | 14 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn en stilfuld og sjov køreoplevelse med denne søde Fiat 500 elbil i flot pink! Inspireret af den ikoniske Fiat 500 kombinerer denne model klassisk design med moderne funktioner – perfekt til små bilentusiaster.
Bilen er designet med fokus på både sikkerhed og komfort, så dit barn kan nyde køreturen i trygge omgivelser. Med realistiske detaljer, lys og musik bliver legen endnu mere levende, og den medfølgende fjernbetjening gør det muligt for forældre at tage kontrollen, hvis det er nødvendigt.
| Batteri | 12V/4-5AH |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 2x 12V/390 |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og musik |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 97.5x54x32cm |
| Nettovægt | 14 kg. |
| Oplader | Medfølger |