Lad dit barn træde ind i en verden af luksus og fart med denne imponerende Lamborghini Sián elbil i flot gul farve! Denne licenserede model er inspireret af en af Lamborghinis mest eksklusive superbiler og er designet til børn, der elsker stil, power og realistisk køreoplevelse.
Med sit futuristiske design, skarpe linjer og ikoniske “wing doors” får barnet følelsen af at køre en ægte superbil – bare i børnestørrelse.
Denne Lamborghini Sián elbil er det oplagte valg til børn, der elsker biler og vil køre med stil. Med sin kombination af luksus, sikkerhed og sjove funktioner får barnet en fantastisk oplevelse – hver gang de sætter sig bag rattet.
En oplagt gaveidé, der giver timevis af leg og eventyr
| Batteri | 12V / 7Ah |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 4x 12V / 30W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | realistiske lyde, lys og drift funktion |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Wing Døre |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 25 kg. |
| Mål (samlet) | 108x62x40cm |
| Nettovægt | 16 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Lad dit barn træde ind i en verden af luksus og fart med denne imponerende Lamborghini Sián elbil i flot gul farve! Denne licenserede model er inspireret af en af Lamborghinis mest eksklusive superbiler og er designet til børn, der elsker stil, power og realistisk køreoplevelse.
Med sit futuristiske design, skarpe linjer og ikoniske “wing doors” får barnet følelsen af at køre en ægte superbil – bare i børnestørrelse.
Denne Lamborghini Sián elbil er det oplagte valg til børn, der elsker biler og vil køre med stil. Med sin kombination af luksus, sikkerhed og sjove funktioner får barnet en fantastisk oplevelse – hver gang de sætter sig bag rattet.
En oplagt gaveidé, der giver timevis af leg og eventyr
| Batteri | 12V / 7Ah |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 4x 12V / 30W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | realistiske lyde, lys og drift funktion |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Wing Døre |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 25 kg. |
| Mål (samlet) | 108x62x40cm |
| Nettovægt | 16 kg. |
| Oplader | Medfølger |