Giv dit barn en ægte superbil-oplevelse med denne stilfulde Lamborghini Huracán elbil i flot blå design. Den licenserede model er spækket med realistiske detaljer som LED-lygter, saksedøre og sporty finish, der med garanti imponerer.
Bilen er udstyret med to kraftige motorer og et stærkt 12V batteri, som sikrer en stabil og jævn kørsel med en tophastighed på op til 9 km/t. Den kører nemt på både fliser og asfalt, og med både frem- og bakgear er den let at manøvrere. Barnet kan selv styre bilen, mens du som forælder altid kan tage kontrollen med den medfølgende fjernbetjening.
Indvendigt får du komfortabelt lædersæde, musik, horn og mulighed for at afspille yndlingssange via MP3, SD eller Bluetooth – så køreturen bliver endnu sjovere.
En perfekt gaveidé til børn, der elsker biler, fart og luksus
| Batteri | 12V / 10Ah |
| Farve | Blå |
| Motor | 2x 12V / 120W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og drift funktion |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 117x69x43cm |
| Nettovægt | 19,5 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn en ægte superbil-oplevelse med denne stilfulde Lamborghini Huracán elbil i flot blå design. Den licenserede model er spækket med realistiske detaljer som LED-lygter, saksedøre og sporty finish, der med garanti imponerer.
Bilen er udstyret med to kraftige motorer og et stærkt 12V batteri, som sikrer en stabil og jævn kørsel med en tophastighed på op til 9 km/t. Den kører nemt på både fliser og asfalt, og med både frem- og bakgear er den let at manøvrere. Barnet kan selv styre bilen, mens du som forælder altid kan tage kontrollen med den medfølgende fjernbetjening.
Indvendigt får du komfortabelt lædersæde, musik, horn og mulighed for at afspille yndlingssange via MP3, SD eller Bluetooth – så køreturen bliver endnu sjovere.
En perfekt gaveidé til børn, der elsker biler, fart og luksus
| Batteri | 12V / 10Ah |
| Farve | Blå |
| Motor | 2x 12V / 120W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og drift funktion |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 117x69x43cm |
| Nettovægt | 19,5 kg. |
| Oplader | Medfølger |