Giv dit barn – eller to – den ultimative køreoplevelse med denne eksklusive Porsche Spyder 911 GT3 elbil. Med sit sporty design og plads til to børn er denne model perfekt til små racerkørere, der elsker fart, luksus og sjov.
Bilen er udstyret med et kraftigt 24V batteri og to stærke motorer, som giver en stabil og jævn kørsel med hastigheder op til 8 km/t. De solide gummihjul sikrer godt vejgreb og komfort på både fliser, asfalt og andre underlag, mens frem- og bakgear gør den nem at manøvrere.
Den rummelige kabine med lædersæde giver høj komfort, og de realistiske detaljer som LED-lys, musik og åbne døre fuldender oplevelsen. Bilen kan styres af barnet selv eller via den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening, så forældre altid har fuld kontrol.
Med plads til to børn og en højere ydeevne er denne model ideel til både leg og fælles oplevelser – perfekt som gave til børn, der vil køre med stil.
| Batteri | 24V / 10Ah |
| Farve | Sort |
| Motor | 2x 24V / 150–280W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og musik |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 50 kg. |
| Mål (samlet) | 148 x 90 x 56 cm |
| Nettovægt | 38 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn – eller to – den ultimative køreoplevelse med denne eksklusive Porsche Spyder 911 GT3 elbil. Med sit sporty design og plads til to børn er denne model perfekt til små racerkørere, der elsker fart, luksus og sjov.
Bilen er udstyret med et kraftigt 24V batteri og to stærke motorer, som giver en stabil og jævn kørsel med hastigheder op til 8 km/t. De solide gummihjul sikrer godt vejgreb og komfort på både fliser, asfalt og andre underlag, mens frem- og bakgear gør den nem at manøvrere.
Den rummelige kabine med lædersæde giver høj komfort, og de realistiske detaljer som LED-lys, musik og åbne døre fuldender oplevelsen. Bilen kan styres af barnet selv eller via den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening, så forældre altid har fuld kontrol.
Med plads til to børn og en højere ydeevne er denne model ideel til både leg og fælles oplevelser – perfekt som gave til børn, der vil køre med stil.
| Batteri | 24V / 10Ah |
| Farve | Sort |
| Motor | 2x 24V / 150–280W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og musik |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 50 kg. |
| Mål (samlet) | 148 x 90 x 56 cm |
| Nettovægt | 38 kg. |
| Oplader | Medfølger |