Giv dit barn en stilfuld og realistisk køreoplevelse med denne flotte Porsche elbil i klassisk sort design. Med sine autentiske detaljer og sporty udtryk er den perfekt til små bilentusiaster, der elsker fart og luksus.
Bilen er udstyret med et kraftigt 12V batteri og to motorer, som sikrer en stabil og jævn kørsel med hastigheder op til 5 km/t. De slidstærke gummihjul giver godt vejgreb og komfort på både indendørs og udendørs underlag, mens frem- og bakgear gør bilen nem at styre.
For ekstra sikkerhed har bilen både sikkerhedssele og en smart slow start-funktion, der sikrer en blød opstart. Barnet kan selv køre bilen, eller du kan tage kontrollen med den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening.
Indvendigt får du et komfortabelt lædersæde samt lys, lyd og mulighed for at tilslutte musik, så hver køretur bliver en sjov oplevelse.
En perfekt gave til børn, der elsker biler, leg og eventyr
| Batteri | 10.8V / 3.1Ah |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 2x 12V |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 103x63x54 cm |
| Nettovægt | 17 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn en stilfuld og realistisk køreoplevelse med denne flotte Porsche elbil i klassisk sort design. Med sine autentiske detaljer og sporty udtryk er den perfekt til små bilentusiaster, der elsker fart og luksus.
Bilen er udstyret med et kraftigt 12V batteri og to motorer, som sikrer en stabil og jævn kørsel med hastigheder op til 5 km/t. De slidstærke gummihjul giver godt vejgreb og komfort på både indendørs og udendørs underlag, mens frem- og bakgear gør bilen nem at styre.
For ekstra sikkerhed har bilen både sikkerhedssele og en smart slow start-funktion, der sikrer en blød opstart. Barnet kan selv køre bilen, eller du kan tage kontrollen med den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening.
Indvendigt får du et komfortabelt lædersæde samt lys, lyd og mulighed for at tilslutte musik, så hver køretur bliver en sjov oplevelse.
En perfekt gave til børn, der elsker biler, leg og eventyr
| Batteri | 10.8V / 3.1Ah |
| Farve | Lyserød |
| Motor | 2x 12V |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 30 kg. |
| Mål (samlet) | 103x63x54 cm |
| Nettovægt | 17 kg. |
| Oplader | Medfølger |