Gør legen endnu sjovere med denne seje elektriske politi motorcykel til børn! Med blinkende lys og realistiske sirenelyde kan dit barn føle sig som en ægte politibetjent, der er på patrulje og jagter fartsyndere på fortovet.
Motorcyklen er designet med fokus på både sikkerhed og leg. Den kan køre både frem og tilbage, hvilket gør den nem at manøvrere og giver en mere realistisk køreoplevelse. Den stabile 6V motor og det genopladelige batteri sikrer en jævn og tryg hastighed på op til 3 km/t – perfekt til mindre børn.
| Batteri | 6V Li-lon |
| Farve | Sort / Hvid |
| Motor | 6V |
| Hjul | Kraftige plasthjul |
| Funktioner | Sirener / Lys |
| Sidespejle | Ja |
| Maks. brugervægt | 20 kg. |
| Mål (samlet) | 69x45x39 cm |
| Nettovægt | 5 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Gør legen endnu sjovere med denne seje elektriske politi motorcykel til børn! Med blinkende lys og realistiske sirenelyde kan dit barn føle sig som en ægte politibetjent, der er på patrulje og jagter fartsyndere på fortovet.
Motorcyklen er designet med fokus på både sikkerhed og leg. Den kan køre både frem og tilbage, hvilket gør den nem at manøvrere og giver en mere realistisk køreoplevelse. Den stabile 6V motor og det genopladelige batteri sikrer en jævn og tryg hastighed på op til 3 km/t – perfekt til mindre børn.
| Batteri | 6V Li-lon |
| Farve | Sort / Hvid |
| Motor | 6V |
| Hjul | Kraftige plasthjul |
| Funktioner | Sirener / Lys |
| Sidespejle | Ja |
| Maks. brugervægt | 20 kg. |
| Mål (samlet) | 69x45x39 cm |
| Nettovægt | 5 kg. |
| Oplader | Medfølger |