Lad dit barn tage styringen og opleve livet som en rigtig entreprenør med denne kraftfulde 24V el-farmer truck med tip lad! Denne robuste og realistiske elbil er perfekt til børn, der elsker store maskiner, og giver mulighed for både at køre, transportere og tippe “last” – præcis som på en rigtig byggeplads.
Med plads til to børn kan legen deles med en ven eller søskende, mens den elektriske tipfunktion gør det ekstra sjovt at læsse og aflæsse sand, legetøj eller andre skatte. De kraftige motorer og stabile hjul sikrer en god køreoplevelse på forskellige underlag. Mange lignende modeller er netop populære for deres kraftige motorer, tipfunktion og mulighed for forældrekontrol
| Batteri | 21.6 / V5 Ah Li-Ion |
| Farve | Grøn og Sort |
| Motor | 4x 24V/45W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | 2x Komfortable lædersæder |
| Funktioner | Lys og Tiplad |
| Forlygter | LED Lygter |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- / USB-tilslutning / Bluetooth |
| Hastighed | 2 trins hastighed 5-7 km/h |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | 2x Sikkerhedssele |
| Fjernbetjening | Ja, fuld forældre kontrol |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 60 kg. |
| Mål (samlet) | 226 x 72 x 108 cm |
| Nettovægt | 36,5 kg. |
| Rat | Multifunktionsrat med Lyd og Horn |
| Oplader | Medfølger |
Lad dit barn tage styringen og opleve livet som en rigtig entreprenør med denne kraftfulde 24V el-farmer truck med tip lad! Denne robuste og realistiske elbil er perfekt til børn, der elsker store maskiner, og giver mulighed for både at køre, transportere og tippe “last” – præcis som på en rigtig byggeplads.
Med plads til to børn kan legen deles med en ven eller søskende, mens den elektriske tipfunktion gør det ekstra sjovt at læsse og aflæsse sand, legetøj eller andre skatte. De kraftige motorer og stabile hjul sikrer en god køreoplevelse på forskellige underlag. Mange lignende modeller er netop populære for deres kraftige motorer, tipfunktion og mulighed for forældrekontrol
| Batteri | 21.6 / V5 Ah Li-Ion |
| Farve | Grøn og Sort |
| Motor | 4x 24V/45W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | 2x Komfortable lædersæder |
| Funktioner | Lys og Tiplad |
| Forlygter | LED Lygter |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- / USB-tilslutning / Bluetooth |
| Hastighed | 2 trins hastighed 5-7 km/h |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | 2x Sikkerhedssele |
| Fjernbetjening | Ja, fuld forældre kontrol |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 60 kg. |
| Mål (samlet) | 226 x 72 x 108 cm |
| Nettovægt | 36,5 kg. |
| Rat | Multifunktionsrat med Lyd og Horn |
| Oplader | Medfølger |