Giv dit barn den ultimative køreoplevelse med denne imponerende BMW M5 elbil i børnestørrelse! Denne model er skabt til små bilentusiaster, der elsker fart, stil og action – og som drømmer om at køre som en rigtig racerkører.
Med sit autentiske design, inspireret af den ikoniske BMW M5, får barnet følelsen af at sidde bag rattet i en ægte luksusbil. Den kraftige 24V motor og de avancerede funktioner gør denne elbil til noget helt særligt – især med den indbyggede driftfunktion, der tager legen til et helt nyt niveau.
| Batteri | 21.6V / 7.5Ah Li-Ion |
| Farve | Sort |
| Motor | 2x 24V / 775 (25000RPM) |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og Drift funktion |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 40 kg. |
| Mål (samlet) | 124 x 74 x 55 cm |
| Nettovægt | 29 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn den ultimative køreoplevelse med denne imponerende BMW M5 elbil i børnestørrelse! Denne model er skabt til små bilentusiaster, der elsker fart, stil og action – og som drømmer om at køre som en rigtig racerkører.
Med sit autentiske design, inspireret af den ikoniske BMW M5, får barnet følelsen af at sidde bag rattet i en ægte luksusbil. Den kraftige 24V motor og de avancerede funktioner gør denne elbil til noget helt særligt – især med den indbyggede driftfunktion, der tager legen til et helt nyt niveau.
| Batteri | 21.6V / 7.5Ah Li-Ion |
| Farve | Sort |
| Motor | 2x 24V / 775 (25000RPM) |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | Lys, lyd og Drift funktion |
| Volumenkontrol | Ja |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Oplukkelige |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 40 kg. |
| Mål (samlet) | 124 x 74 x 55 cm |
| Nettovægt | 29 kg. |
| Oplader | Medfølger |