Giv dit barn en eksklusiv køreoplevelse med denne imponerende Lamborghini Sian elbil i en flot grøn farve. Designet er en tro kopi af den ikoniske superbil, og med sine karakteristiske wing doors (opadgående døre) og skarpe linjer får dit barn følelsen af at køre en ægte luksusbil.
Med hele 4 kraftige 12V motorer og mulighed for både 2- og 4-hjulstræk, er denne elbil perfekt til både asfalt og lettere ujævnt terræn. De bløde EVA-hjul og affjedring på alle fire hjul sikrer en komfortabel og stabil kørsel, mens det luksuriøse lædersæde giver ekstra komfort.
Forældre kan trygt lade barnet køre selv eller tage kontrol via den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening, som gør det muligt at styre bilen og justere hastigheden. Med op til 3 hastighedsniveauer og en topfart på ca. 3–5 km/t er bilen både sjov og sikker at bruge.
Bilen er spækket med fede detaljer som LED-lys for og bag, realistiske motorlyde ved opstart samt musikfunktion med MP3/USB/SD-tilslutning, så køreturen bliver endnu mere underholdende.
| Batteri | 12V / 7Ah |
| Farve | Grøn |
| Motor | 4x 12V / 30W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | realistiske lyde, lys og drift funktion |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Wing Døre |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 25 kg. |
| Mål (samlet) | 108x62x40cm |
| Nettovægt | 16 kg. |
| Oplader | Medfølger |
Giv dit barn en eksklusiv køreoplevelse med denne imponerende Lamborghini Sian elbil i en flot grøn farve. Designet er en tro kopi af den ikoniske superbil, og med sine karakteristiske wing doors (opadgående døre) og skarpe linjer får dit barn følelsen af at køre en ægte luksusbil.
Med hele 4 kraftige 12V motorer og mulighed for både 2- og 4-hjulstræk, er denne elbil perfekt til både asfalt og lettere ujævnt terræn. De bløde EVA-hjul og affjedring på alle fire hjul sikrer en komfortabel og stabil kørsel, mens det luksuriøse lædersæde giver ekstra komfort.
Forældre kan trygt lade barnet køre selv eller tage kontrol via den medfølgende 2.4 GHz fjernbetjening, som gør det muligt at styre bilen og justere hastigheden. Med op til 3 hastighedsniveauer og en topfart på ca. 3–5 km/t er bilen både sjov og sikker at bruge.
Bilen er spækket med fede detaljer som LED-lys for og bag, realistiske motorlyde ved opstart samt musikfunktion med MP3/USB/SD-tilslutning, så køreturen bliver endnu mere underholdende.
| Batteri | 12V / 7Ah |
| Farve | Grøn |
| Motor | 4x 12V / 30W |
| Hjul | Kraftige gummihjul |
| Sæde | Komfortabelt lædersæde |
| Fjernbetjening | 2.4GHz (fuld forældrekontrol) |
| Funktioner | realistiske lyde, lys og drift funktion |
| Tilslutning | MP3- og USB-tilslutning |
| Døre | Wing Døre |
| Sidespejle | Ja |
| Sikkerhed | Sikkerhedssele |
| Batteriindikator | Ja |
| Maks. brugervægt | 25 kg. |
| Mål (samlet) | 108x62x40cm |
| Nettovægt | 16 kg. |
| Oplader | Medfølger |