Python ATV 60V 1500W Brushless er skabt til dig, der ønsker en stærk og moderne elektrisk ATV med masser af power, høj komfort og maksimal kontrol. Med en kraftfuld 1500W brushless motor og et solidt 60V 25Ah batteri får du en ATV, der leverer imponerende acceleration, stabil ydelse og en topfart på op til 45 km/t. Den vedligeholdelsesvenlige brushless motor sikrer en mere effektiv og støjsvag køreoplevelse, samtidig med at du får masser af trækkraft til både grusveje, markkørsel og ujævnt terræn.
ATV’ens avancerede affjedring med dobbelt hydraulisk foraffjedring og hydraulisk bagaffjedring giver en komfortabel og stabil kørsel – selv når underlaget bliver udfordrende. For maksimal sikkerhed er modellen udstyret med kraftige skivebremser både foran og bagpå, så du altid har fuld kontrol over køretøjet. De brede terrændæk sørger samtidig for optimalt vejgreb og stabilitet under alle forhold. Python EL-ATV kombinerer rå styrke, moderne teknologi og køreglæde i en kompakt og robust maskine, der passer perfekt til både nye og erfarne kørere.
| Batteri | 60V 26 Ah kraftfuldt batteri |
| Farve | Grå |
| Motor | 1500W |
| Topfart | Op til 45 km/t (low og high speed) |
| Forhjul | Dobbelt hydraulisk affjedring |
| Baghjul | Hydraulisk affjedring |
| Dæk foran | 19x7-8" |
| Dæk bag |
18x9,5-8" |
| Produktstørrelse | 149x100x90 cm |
| Siddehøjde | 720 mm |
| Akselafstand | 940 mm |
| Maks. førervægt | 110 kg. |
| Brushless motor | Stærkere, mere effektiv og næsten vedligeholdelsesfri motor |
| Bremser | Dual skivebremser foran og single skivebremser bagpå |
Python ATV 60V 1500W Brushless er skabt til dig, der ønsker en stærk og moderne elektrisk ATV med masser af power, høj komfort og maksimal kontrol. Med en kraftfuld 1500W brushless motor og et solidt 60V 25Ah batteri får du en ATV, der leverer imponerende acceleration, stabil ydelse og en topfart på op til 45 km/t. Den vedligeholdelsesvenlige brushless motor sikrer en mere effektiv og støjsvag køreoplevelse, samtidig med at du får masser af trækkraft til både grusveje, markkørsel og ujævnt terræn.
ATV’ens avancerede affjedring med dobbelt hydraulisk foraffjedring og hydraulisk bagaffjedring giver en komfortabel og stabil kørsel – selv når underlaget bliver udfordrende. For maksimal sikkerhed er modellen udstyret med kraftige skivebremser både foran og bagpå, så du altid har fuld kontrol over køretøjet. De brede terrændæk sørger samtidig for optimalt vejgreb og stabilitet under alle forhold. Python EL-ATV kombinerer rå styrke, moderne teknologi og køreglæde i en kompakt og robust maskine, der passer perfekt til både nye og erfarne kørere.
| Batteri | 60V 26 Ah kraftfuldt batteri |
| Farve | Grå |
| Motor | 1500W |
| Topfart | Op til 45 km/t (low og high speed) |
| Forhjul | Dobbelt hydraulisk affjedring |
| Baghjul | Hydraulisk affjedring |
| Dæk foran | 19x7-8" |
| Dæk bag |
18x9,5-8" |
| Produktstørrelse | 149x100x90 cm |
| Siddehøjde | 720 mm |
| Akselafstand | 940 mm |
| Maks. førervægt | 110 kg. |
| Brushless motor | Stærkere, mere effektiv og næsten vedligeholdelsesfri motor |
| Bremser | Dual skivebremser foran og single skivebremser bagpå |